wtorek, 31 grudnia 2013

Podsumowanie - 2013

Dziś ostatni dzień roku, wstawiam więc krótkie, modelarskie podsumowanie 2013. Na początek modele zaczęte i skończone w minionym roku:

W tym roku do końca udało się doprowadzić także budowę jednego modelu zaczętego w 2012:


Lockheed F-117 A Nighthawk

Na dokończenie w 2014 czeka Curtiss Tomahawk:


oraz Supermarine Seafang, którego budowa utknęła w martwym punkcie w marcu. Być może w nowym roku się za niego zabiorę ponownie:


Na koniec wspomnę jeszcze o trzech festiwalach, które odwiedziłem w tym roku:

I to byłoby na tyle, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
3 komentarze:

 1. W tym roku chciałbym skończyć mój pierwszy model :] Wcześniej zabierałem się za F-16, ale chyba mnie przerósł, podobnie Gripen :( mam nadzieję, że M-28 nie okaże się za trudny i wyjdzie nieźle - chciałbym dać go komuś w prezencie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Minęło prawie 5 miesięcy 2014 i jak plany? Udało się już coś ruszyć z niedokończonymi modelami? Albo może coś nowego? Zrobiło się w końcu ciepło i ładnie, w planach mam wyjście z moim zdalnie sterownym modelem, który kończyłem w zimę i sprawdzić czy wszystko sprawnie i dobrze działa. Pozdrawiam i udanych lotów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się dokończyć Tomahawka, buduję FW-190 D-9. I to niestety wszystko czym mogę się pochwalić po 5 miesiącach tego roku. Wiem też, że model Supermarine Seafang nie zostanie dokończony, gdyż uległ licznym uszkodzeniom podczas przeprowadzki i poleciał w swój ostatni lot.
   Również pozdrawiam i życzę udanych lotów oraz wiele przyjemności z hobby!

   Usuń