środa, 7 stycznia 2015

Galeria - Focke-Wulf FW 190 D-9 - Kartonowy Arsenał 3/2011

Witam! Chciałbym zaprezentować galerię końcową modelu Focke Wulfa FW-190 D-9 :-) W końcu, po 9 miesiącach od rozpoczęcia budowy jest on gotowy. Oczywiście w tym czasie nie zajmowałem się tylko tym modelem - sporo czasu przeleżał w pudełku czekając na lepsze dni. Nie obyło się bez problemów, ale najważniejszy jest szczęśliwy finał. Jest to świetnie opracowany i przemyślany model, który klei się bardzo dobrze jednak spacerek to nie był. Jest on bardzo wymagający. Widoczne są pewne niedociągnięcia i pomyłki, ale to efekt tylko i wyłącznie moich zaniedbań. Nie mniej jednak bardzo mi się on podoba i jestem z niego zadowolony. 

Podziękowania dla Pawła (administrator fanpage'a modelarstwo kartonowe na facebooku za udostępnienie kilku części zapasowych :-)1 komentarz:

  1. Fw-190 fajny. Kiedyś też sklejałem modele kartonowe. Obecnie sklejam plastikowe. Ale patrząc na Twoje prace aż mam ochotę ponownie spróbować skleić model kartonowy. Ale może wrócę za jakiś czas do modeli kartonowych.
    Jak masz ochotę zapraszam do zapoznania się z moim blogiem o modelach plastikowych. Blog jest pod adresem http://modele.frackiewicz.eu/ Zapraszam i pozdrawiam . Super modele :-)

    OdpowiedzUsuń